Eladó nyaraló Gyékényes 30 nm
Eladó nyaraló Gyékényes 30 nm
Eladó nyaraló Gyékényes 30 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8073177
Referenciaszám: HZ032926
Frissítve: 2 napja

Gyékényes eladó üdülő és nyaraló 30 m² alapterületű: 46,5 millió Ft

46,5 millió Ft
1,55 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
30 m²
Alapterület
160 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Szeretne Európa egyik legtisztább vízű tavának közvetlen vízpartján egy igényesen felújított nyaralót saját vízparttal, stéggel? Ez egy kiváló választás! Az ingatlanban található 1 szoba, fürdő wc-vel, konyha étkezővel és egy galériás alvóhely lépcsővel. A nyaraló téliesített, fűtése klímával és fűtőpanellel működik, tehát egész éves lakhatásra is alkalmas. A teraszról és a stégről panorámás gyönyörű kilátás nyílik a kavicsbányatóra, ahol lehetőség van fürdeni, csónakázni, horgászni. Nyugodt környék, jó szomszédokkal, igazi üdülő övezet. További információért hívjon!

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Építés éve:
1990

Az iroda összes hirdetése
+36 93 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 156 956 Ft
Második évtől
200 115 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Somogyi Dániel
Duna House - Nagykanizsa, Fő út
Az iroda összes hirdetése
+36 93 999 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Somogyi Dániel
Duna House - Nagykanizsa, Fő út
Az iroda összes hirdetése
+36 93 999 3