Eladó nyaraló Homokkomárom 72 nm
Eladó nyaraló Homokkomárom 72 nm
Eladó nyaraló Homokkomárom 72 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8999323
Referenciaszám: 54578
Feltöltve: 6 napja

Homokkomárom eladó üdülő és nyaraló 72 m² alapterületű: 10,5 millió Ft

10,5 millió Ft
145,8 ezer Ft/m²
72 m²
Alapterület
3540 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
LIDO HOME NAGYKANIZSA eladásra kínál egy 72 m2-es masszív, nagyon jó állapotú ,3 szintes 1990-ben épített házat Homokkomárom közelében. Homokkomárom egy csendes, vallási turizmusáról ismert község Zala megyében, a Nagykanizsától 13 kmre. legfőbb nevezetessége az 1700-as években épült barokk templom a csodatévőként tisztelt Mária-kegyképpel, valamint a szomszédos kolostor. Nagykanizsától mindössze 10 km-re, gyönyörű fekvésű birtok 3 szintes házzal várja új tulajdonosát. A terület könnyen megközelíthető, jó minőségű kavicsos úton. A tulajdonos az épületet hétvégi háznak használta. Ha nyugalomra és természetközeli kikapcsolódásra vágysz, ez a kis birtok ideális választás. A csendes, eldugott területen található épület tökéletes menedék a hétköznapok rohanása elől. Főbb jellemzők: – 3540 m²-es, intim, zöld környezet – eldugott, nyugodt fekvés – természet közelsége, tiszta levegő – kiváló pihenésre, kikapcsolódásra Ideális választás mindazoknak, akik saját kis nyugalomszigetet keresnek. A ház 3 szintes, 2013-ban felújították ( 2 szoba, konyha ) a tetőteret az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki. Amiért érdemes megnézni: – csendes, természetközeli környezet – erdő és mező határán – kiváló lehetőség gazdálkodásra, pihenésre vagy befektetésnek Ha egy nyugodt, tágas helyet keres, keresel a természetben, ez a birtok ideális választás! Amennyiben a LIDO HOME Nagykanizsa által eladásra kínált Homokkomárom közeli birtok vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal.