+14 fotó
Hirdetéskód: 8423761
Referenciaszám: M164011-4452173
Frissítve: 11 napja
Kehidakustány eladó üdülő és nyaraló 56 m² alapterületű: 97,43 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
97,43 millió Ft
1,74 millió Ft/m²
269 900 Euro
4 819,64 Euro/m²
56 m²
2 szoba
Eladó Lakás, Kehidakustány
Megvételre kínálunk Zalacsányban, külterületi újépítésű társasházi lakást. Az ingatlan szépen parkosított környezetben, teljesen közművesített, burkolt úthálózattal rendelkező területen helyezkedik el, világszínvonalú golfklub szomszédságában. A fejlesztés helyszínét több hektáros golfpálya öleli körül változatos környezeti adottságokkal, tavakkal. Az eladó lakások több épületben, földszint plusz 2 emeleten találhatók, az épületek mindegyikében lift is épült. Az épületek és a lakások akadálymentesen megközelíthetőek. A bútorokkal berendezett lakások energiafogyasztása lakóegységenként külön mért. A gépjárművek elhelyezése telken belül, felszíni parkolókban, díjmentesen megoldott. Az épületek külön társasházként működnek. Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre. Befektetési vásárlók számára előnyös, hogy a beruházó vállalja a berendezett lakások üzemeltetését, kiadását. A befejezetlen lakásoknál vevői igények lehetségesek. Bővebb információért keressen telefonon!
Referencia szám: M164011-ZE
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
Új építésű
Házközponti fűtés egyedi méréssel
2018
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Kercza Henrietta
OTPip - Zalaegerszeg Kossuth Lajos utca 32 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 633 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Kercza Henrietta
Az iroda összes hirdetése +36 70 633 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel