Eladó nyaraló Kerekegyháza 160 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9016832
Feltöltve: 1 napja

Kerekegyháza eladó üdülő és nyaraló 160 m² alapterületű: 64,98 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
64,98 millió Ft
406,1 ezer Ft/m²
180 000 Euro
1 125 Euro/m²
160 m²
Alapterület
4500 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladásra kînálok Kerekegyhàza külterületén egy csodálatos ingatlant! Telek:4500nm 3 szoba,konyha,előtér,WC,fürdőszoba,pince,gyönyörű tetőtér Összesen :160 nm Építés:1995 Vályog és tégla! Emésztő,fúrt kút! Fűtés:fával és gáz konvektorral! A konyhában egy gyönyörű búbos kemence! A mennyezetet szép gerenda díszíti!Az ablakok fából! A kilátás gyönyörű a pusztára! Madár csicsergés és csend! A tető:nád borítja amely 2025-ben lett ujra rakva! Melléképület:fáskamra és 30 nm box lovak tartására vagy más célra!! Köves út:500 m Ár:180 ezer euró kevesebb

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gáz (héra)
Építés éve:
1996
Energetikai besorolás:
D
Átlagos rezsiköltség:
10 000 Ft/hó
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénycsendesgázgépesítettjó beosztásúkertösszkomfortospincevillanyvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 557 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 557 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 557 8

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem