Eladó nyaraló Kozárd 30 nm
Eladó nyaraló Kozárd 30 nm
Eladó nyaraló Kozárd 30 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9013770
Referenciaszám: 702601383
Frissítve: 1 napja

Kozárd eladó üdülő és nyaraló 30 m² alapterületű: 19,5 millió Ft

19,5 millió Ft
650 ezer Ft/m²
30 m²
Alapterület
815 m²
Telek
2 fél szoba
Szobák száma
Kozárd egyik csendes, természetközeli részén eladó egy hangulatos, panorámás nyaraló 815 m²-es telken. A 30 m²-es, salakblokk falazatú épület 1982-ben épült, masszív beton födémmel és szigetelt lapos tetővel rendelkezik. Az ingatlan besorolása: kivett gazdasági épület, udvar. Az ingatlan különleges hangulatát a környező nagy fák által biztosított intim, elszeparált környezet adja, amely tökéletes nyugalmat és zavartalan kikapcsolódást biztosít. A tetőteraszból kialakított panorámás rész a ház egyik legkülönlegesebb eleme: innen gyönyörű kilátás nyílik a Cserhát lankáira és a környező természetre. A magas fák kellemesen körbeölelik a területet, így a tetőterasz nemcsak hangulatos pihenőhely, hanem kiválóan alkalmas napozásra és teljes feltöltődésre is. A házhoz egy közel 8 méter hosszú terasz, sufni, kerti zuhany és villanybojler is tartozik. A nappaliban műanyag nyílászárók redőnnyel találhatók, a többi helyiség pedig megőrizte a klasszikus nyaraló hangulatát eredeti fa ablakaival. Közművek: víz villany csatorna gázcsonk telken belül Az ingatlan kiváló választás pihenésre, hétvégi háznak. A környék az utóbbi években egyre kedveltebb lett a természetközeli kikapcsolódást keresők körében. A közelben található Hollókő, Kékestető, Galyatető és Garáb is könnyen elérhető. A település a Palóc út, a Kéktúra és a Mária út része, így túrázóknak és természetkedvelőknek is ideális választás. Budapest autóval kevesebb mint egy órán belül elérhető, miközben a ház környezetét csend, tiszta levegő és nyugalom jellemzi.