Eladó nyaraló Nemespátró 98 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8993961
Frissítve: 6 napja

Nemespátró eladó üdülő és nyaraló 98 m² alapterületű: 43,5 millió Ft

43,5 millió Ft
443,9 ezer Ft/m²
98 m²
Alapterület
5600 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Nemespátrón eladó egy felújított,19. századi valamikori nemesi kis birtok. Nemespátró Horvátországtól 20 perc autóútra, a gyékényesi tótól -Magyar.o legtisztább tava-10 percnyi távolságra található. Éghajlata a településnek szubmediterrán. Az ingatlan a falu határától 100 méterre fekszik,j9 minöségű aszfalt út mellett. Besorolásia művelési ág alól kivett zártkert. Földszinten található egy 25 nm-es nappali,egy 25; nm-es hálószoba, illetve egy 15 nm-es konyha. Az emeleten egy 25 nm-es tetőtéri szoba, ami a nappaliból közelíthető meg, a kettő együtt egy légteret alkot. Az ingatlan egyik különlegessége a sok közül a pincében található fürdőszoba ami a szép boltíves tégláktól válik egyedi hangulatúvá. Télen a fatüzelésű kályhával szaunaként is használható. Az épület déli tájolású emiatt reggeltől estig kellemesen világos. A panoráma minden évszakban ámulatba ejtő. Az ingatlan bútor nélküli,de segíteni tudok korhű bútorok beszerzésében.

Építés éve:
1876
Energetikai besorolás:
C
bútorozatlancsendesétkezőjó beosztásújó közlekedésűkertkomfortospanorámapincesaját parkolóvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SK
Solymosi Krisztian
+36 70 248 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 146 830 Ft
Második évtől
187 204 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás