+9 fotó
Hirdetéskód: 8359102
Referenciaszám: 377119
Frissítve: 1 napja
Siófok eladó üdülő és nyaraló 60 m² alapterületű: 56,99 millió Ft
56,99 millió Ft
949,8 ezer Ft/m²
60 m²
601 m²
3 szoba
Eladó üdülő, nyaraló Siófok, 60nm, 56.990.000Ft - Szabadi Sóstó csendes részén
BALATONSZABADI SÓSTÓN 3 SZOBÁS, KÖRBEJÁRHATÓ, NAGY TERASZOS, GARÁZSOS HÁZ ELADÓ!
Balatonszabadi Sóstón, csendes, aszfaltozott utcában, 601 nm-es belterületi, rendezett, körbejárható (akár személyautóval is) telken, 3 szobás, jó állapotú, hűtő - fűtő klímával felszerelt, Dél - Keleti fekvésű, világos étkező konyhás, részben műanyag nyílászárós, szigetelt, nagy teraszos (24 nm), garázsos (24 nm), rugalmasan költözhető, tehermentes, könnyűszerkezetes (fa) ház eladó.
Vezetékes víz, villany, csatorna a házba bekötve, a melegvizet villanybojler biztosítja!
Az ingatlan használatba vételi engedéllyel rendelkezik, a térképmásolaton minden részlet fel van rajzolva, állandó lakcímmel be lehet jelentkezni.
A környék ellátottsága, infrastruktúrája jó, a közelben bevásárlási lehetőségek találhatóak, a Siófoki Gyógyfürdő (Galerius) 2.5 km-re, Balaton part, vasút állomás és az autópálya (M7) cca. 1 km-es távolságra.
Érdemes megnézni, bővebb információért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
L.D
INGYENES hiteltanácsadás, CSOK Plusz ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 377119
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Jó állapotú