Eladó nyaraló Siófok, Sóstó 48 nm
Eladó nyaraló Siófok, Sóstó 48 nm
Eladó nyaraló Siófok, Sóstó 48 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8724269
Referenciaszám: 52166
Frissítve: 1 napja

Siófok eladó üdülő és nyaraló 48 m² alapterületű: 39 millió Ft

39 millió Ft
812,5 ezer Ft/m²
48 m²
Alapterület
200 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó hangulatos nyaraló Siófok-Sóstó csendes üdülőövezeti részén. Az ingatlan egy sorházas jellegű, zártsorúan épített épületegyüttes középső egysége, 200 m²-es saját kertrésszel, a strand mindössze 700 méterre található. A nettó 50 m²-es lakótér földszint + tetőtér kialakítású. Helyiségelosztás: földszint: előtér, nappali teraszkapcsolattal, konyha, hálófülke, zuhanyzó-WC tetőtér: egy légterű hálószoba természetes szellőzéssel külső tér: előkert, fedett terasz és fenyőkkel árnyékolt hátsó kert. Főbb jellemzők: építés éve: 1973 falazat: B30-as blokk, vasbeton födém tetőszerkezet: fa fedélszék, pala fedés közművek: víz, villany, csatorna bekötve melegvíz: villanybojler parkolás: közvetlenül az épület előtt megoldható Az ingatlan felújítást igényel, de jogilag és fizikailag is jól elkülönített, önálló használatú nyaraló. A környék nyugodt, a strand közelsége pedig különösen vonzóvá teszi. Lido Home - Ingatlanok egy életen át!

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
2

Az iroda összes hirdetése
+36 70 610 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 131 641 Ft
Második évtől
167 838 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.