Eladó nyaraló Siófok 65 nm
Eladó nyaraló Siófok 65 nm
Eladó nyaraló Siófok 65 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 7467379
Referenciaszám: M80466-4073911
Frissítve: 24 napja

Siófok eladó üdülő és nyaraló 65 m² alapterületű: 120 millió Ft

120 millió Ft
1,85 millió Ft/m²
65 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
Siófokon, az Ezüstparton újépítésű társasházi lakások eladók. Az ingatlan a központtól 3 km távolságban található, saját kijárattal rendelkezik a szabad strandra. A földszint + 4 emeletes, liftes társasházban 55 lakóegység épül, változatos alaprajzi méretekkel, balatoni panorámával. A lakásokhoz az épület földszintjén tároló helyiségek és telken belül parkolóhelyek kerülnek kialakításra, melyek pluszban megvásárolhatók. A parkosított területen egy kültéri medence is megépítésre kerül. A modern megjelenésű ház hőszivattyús, hűtő-fűtő gépészeti rendszerrel készül. A földszinti lakások közvetlen kertkapcsolattal, a legfelső szinten levő penthouse lakások hatalmas teraszokkal rendelkeznek. Az emeleti lakásokhoz nagyméretű, egymástól leválasztott erkélyek tartoznak. Kérje részletes tájékoztatónkat! Hivjon, akár hétvégén is! Tel: 06 20 390 8005 120000000 Ft

Építés éve:
2018
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
liftösszkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Rózsavölgyi Csilla
OTPip - Pécs Király utca 75 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 390 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 405 049 Ft
Második évtől
516 425 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.