Eladó nyaraló Sukoró 73 nm
Eladó nyaraló Sukoró 73 nm
Eladó nyaraló Sukoró 73 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8956833
Referenciaszám: HZ068908
Frissítve: ma

Sukoró eladó üdülő és nyaraló 73 m² alapterületű: 60 millió Ft

60 millió Ft
821,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
73 m²
Alapterület
975 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Sukorói mesebeli faház, csodás kerttel! Sukorón, a hegyoldalon eladó egy egyedi faház! A teraszról élvezhető a Velencei-tó panorámája. Nyaraló, egyedi tervezéssel. Nagy nappali közvetlen konyha kapcsolattal, a tetőtérben két elkülönített szoba.Az egész ház alatt pince, tökéletes tároláshoz, de akár bulihelyszínnek is! A telek 975 nm, ősfákkal, öntözőrendszerrel és egy kis mini faházzal. Jöjjön el megnézni és szeressen bele!

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Fűtés:
Nincs fűtés
Építés éve:
1990
Erkély:
6,8 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 202 524 Ft
Második évtől
258 213 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Varju Gabriella
Duna House - Gárdony, Balatoni út
Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Varju Gabriella
Duna House - Gárdony, Balatoni út
Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Promóció kép