Hirdetéskód: 8517448
Feltöltve: 1 éve
Szeged eladó üdülő és nyaraló 60 m² alapterületű: 27 millió Ft
27 millió Ft
450 ezer Ft/m²
60 m²
130 m²
2 szoba
Leírás
Eladó hangulatos nyaraló stéggel Tápé csendes részén, közel a vízparthoz.
Szeged-Tápén, a természet közelségében, mégis jól megközelíthető helyen kínáljuk megvételre ezt a 60 nm-es, 2 szobás nyaralót, 130 nm-es telken. A ház ideális hétvégi pihenéshez vagy akár hosszabb ott-tartózkodásra is.
Az ingatlan elosztása praktikus: az első szinten egy nappaliként is használható szoba, főzőfülke és fürdőszoba található, a tetőtérben pedig egy hangulatos hálószoba kapott helyet.
A 10 cm-es homlokzati szigetelés és a fa nyílászárók gondoskodnak a kellemes hőérzetről, a fűtést kandalló és fűtő-hűtő klíma biztosítja.
A kertben sütögetésre alkalmas hely lett kialakítva, igény szerint kocsibeálló is létesíthető. A Tisza-part mindössze kb. 30 méterre található – tökéletes választás a természet szerelmeseinek!
Közös költség mindössze évi 28.000 Ft, a buszforduló pedig 500 méterre van, így a városba való bejutás gyors és egyszerű.
Ez a nyaraló remek lehetőség azoknak, akik nyugalomra vágynak, de fontos számukra a jó megközelíthetőség is.
Irányár: 27.000.000,- FT
Ha felkeltette az érdeklődésed, keress bizalommal a részletekért és időpont egyeztetésért!
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
2
Átlagos
Egyéb
A+
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 932 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
116 196 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 932 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 932 1