Eladó nyaraló Szentgyörgyvár 40 nm
Eladó nyaraló Szentgyörgyvár 40 nm
Eladó nyaraló Szentgyörgyvár 40 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005688
Referenciaszám: 730400157
Feltöltve: 2 napja

Szentgyörgyvár eladó üdülő és nyaraló 40 m² alapterületű: 14,99 millió Ft

14,99 millió Ft
374,8 ezer Ft/m²
40 m²
Alapterület
1741 m²
Telek
1+2 fél szoba
Szobák száma
Provence vidéki báját idéző, szomszédmentes nyaraló eladó Szentgyörgyváron, a Balatonhoz 15 km re. Az ingatlan jellemzői: -tulajdoni lapon besorolása: müvelési ágból kivont zártkert, gazdasági épület, -terület nagysága: 1741nm -tájolása: D-K -közmű: villany, 4m3 esővíz ciszterna , IBC tartály, van egy müködő aggregátor is, -fűtés: fa tűzelésű cserépkályha, -a ház beosztása- alsószínt: terasz, konyha, ablakos pince , külön bejáratú ablakos angol toalett, - felsőszínt: külső lépcső, étkező, erkély, szoba, ablakos fürdőszoba (a kiállások kialakítva) - az ingatlanhoz tartozik még egy 6nm új építésű ablakos tároló is - új bojler van (nincs használatban), új szivattyú (nincs használatban) -az ingatlan nincs bekerítve, a telek felső része táj panorámás a környező zalai dombokra - lábazati szigetelés pár éve lett megcsinálva -masszív tégla épület, beton födémmel, -szomszédmentes -lokáció: a faluban távol mindenkitől, maga a falu 6km Hévíztől, 15km a Balatontól, M7 20km, Ha éppen ilyet keres, hívjon nyugodtan, szívesen megmutatom. Pálfi Edina Myhome ingatlaniroda Az ingatlanban otthon!

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
2
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Cserépkályha
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottkocsibeállóösszkomfortosvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pálfi Edina
Myhome Ingatlan Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 631 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 50 597 Ft