Eladó telek Bükkaranyos, Völgy 721 nm
Eladó telek Bükkaranyos, Völgy 721 nm
Eladó telek Bükkaranyos, Völgy 721 nm
Hirdetéskód: 8207245
Referenciaszám: 321307
Frissítve: 7 napja

Bükkaranyos eladó üdülőtelek: 3,95 millió Ft

3,95 millió Ft
5,5 ezer Ft/m²
Eladásra kínálunk Bükkaranyos üdülőövezetében a Völgy úton, egy 721 m2 alapterületű hétvégi telket. Az ingatlanon felépítmény nincs, viszont rengeteg gyümölcsfa megtalálható, illetve ha felépítményt szeretné oda, annak már az alap elkészült. Továbbá megtalálható az ingatlanon egy fúrt kút, ami bőséges vízhozammal rendelkezik. Ne habozzon, hívjon még ma! Közkedvelt terület, biztos vagyok benne, hogy nem sokáig lesz elérhető státuszban... Időpont egyeztetés céljából várja hívását a Royal House Miskolc Ingatlaniroda.

Az iroda összes hirdetése
+36 30 525 3

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Román Dávid
Royal House Miskolc Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 525 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Román Dávid
Royal House Miskolc Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 525 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen