+2 fotó
Hirdetéskód: 7521171
Referenciaszám: T034613
Frissítve: 2 napja
Hajdúszoboszló eladó üdülőtelek 900 m² telekterületű: 47,5 millió Ft
47,5 millió Ft
52,8 ezer Ft/m²
900 m²
Hajdúszoboszlón, fürdőhöz közel, befektetési célból eladó egy 900 nm telek!
Hajdúszoboszló, fürdőbejáratához közel eladó egy 900 nm telek.
Víz telken belül, villany, csatorna és gáz az utcában.
A telek üdülőterületi övezetben található, utcafronti szélessége 30 m.
A beépítési mód: SZ (szabadon álló), beépíthetőség 30 %, homlokzatmagasság 9,5 m.
A telek tökéletesen alkalmas akár többlakásos társasház vagy apartman ház építésére!
A telekhez megvásárolható egy kész tervrajz, amelyik Fsz.+ 2 emelet, 11 apartmanos amelyek 2 szobások.
Amennyiben vásárláshoz hitelre is szüksége van független hitel tanácsadónk ingyenesen tud Önnek segítséget
nyújtani a legjobb konstrukciók kiválasztásában és a folyamat lebonyolításában.
Irodánk kereső ügyfeleinknek teljes körű szolgáltatást nyújt, szakszerű tanácsadással, energetikai
tanúsítvány elkészítésével, hitelügyintézéssel és profi ügyvédi segítséggel.
Abban az esetben ha az ingatlan felkeltette érdeklődését keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Üdülőtelek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
211 895 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2