+7 fotó
Hirdetéskód: 8061845
Referenciaszám: UZ094622
Frissítve: 22 napja
Bácsalmás eladó üzlet 88 m² alapterületű: 7,5 millió Ft
7,5 millió Ft
85,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
88 m²
Leírás
Bácsalmás központi részén eladó egy 88 nm es üzlet helység egy 69 nm es lakással. Az ingatlan a város központjában forgalmas helyen helyezkedik el. Falazata vegyes. Parkolási lehetőség az ingatlan előtt több gépjármű számára is lehetséges.Elhelyezkedése miatt vállalkozásra kiválóan alkalmas A mellékelt képek alapján az ingatlan némi felújítást igényel.
Bővebb információért készséggel állok rendelkezésére.
Tulajdonságok
Üzlet
1
Felújítandó
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 74 814 7