+15 fotó
Hirdetéskód: 8378449
Frissítve: 4 hónapja
Baja eladó üzlet 358 m² alapterületű: 39,9 millió Ft
39,9 millió Ft
111,5 ezer Ft/m²
358 m²
Várjuk ajánlatát!
Eladó #Baja belvárosában egy 358 nm-es üzlethelyiség!
Az épület 2 üzlethelyiségből áll egy 43 nm-es és egy 315 nm-es üzlethelyiségből.
Korábban a földszinti rész kávézóként, bárként működött, míg a pincerész éttermként működött.
Műszakilag a pince rész hátsó belső udvarból is megközelíthető. Ez a belső udvar azonban az utcáról csak a lépcsőházon átmenve érhető el.
Korábban víz, áram és gáz is rendelkezésre, mely kikötésre kerültek, visszakötése a vevő feladata.
Ár nettó!
Bővebb információkért, illetve a megtekintéssel kapcsolatban kérem, hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Üzlet
2
Felújítandó
Egyéb
CC (2016-2023-as besorolás)
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 632 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 632 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 632 4