+10 fotó
Hirdetéskód: 8930875
Frissítve: 27 napja
Budapest V. kerület eladó üzlet 139 m² alapterületű: 120 millió Ft
120 millió Ft
863,3 ezer Ft/m²
139 m²
1 m²
3 szoba
Irodának, üzlethelyiségnek eladó!
#L.Zs
Eladó felújított szuterén ingatlan Budapest V. kerületében – kiváló befektetési lehetőség!
Budapest belvárosában, az Alkotmány utca egyik frekventált részén kínálunk megvételre 139 nm-es, két utcai bejárattal rendelkező szuterén ingatlant.
Az ingatlan jelentős felújításon esett át, amelynek során megtörtént a nyílászárók cseréje, a burkolatok megújítása, valamint a teljes elektromos hálózat cseréje. A kellemes hőmérsékletről hűtő–fűtő klíma gondoskodik.
A helyiség sokoldalúan hasznosítható, ideális választás lehet:
• irodának
• üzlethelyiségnek
• bemutatóteremnek
• stúdiónak vagy kisebb csoportos foglalkozások helyszínének
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, a parkolás a környező utcákban megoldható.
A közös költség 59.000 Ft, a villany és a víz saját fogyasztás alapján fizetendő.
Az ingatlan két helyrajzi számon szerepel, az alaprajz tájékoztató jellegű.
Tulajdonságok
Üzlet
3
Felújított
Mennyezeti hűtés-fűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
II
Ingatlanbankár iroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
II
Ingatlanbankár iroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
II
Ingatlanbankár iroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 931 1