+7 fotó
Hirdetéskód: 8410876
Referenciaszám: UZ054941
Frissítve: ma
Budapest V. kerület eladó üzlet 226 m² alapterületű: 258 millió Ft
258 millió Ft
1,14 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
226 m²
Leírás
ELADÓ A VÁROSHÁZA SZOMSZÉDSÁGÁBAN, FRISSEN FELÚJÍTOTT, 226 nm-es, belső kétszintes üzlethelység!Az ingatlan teljesen újjá lett építve 1 éve!Nagyszerű elhelyezkedésének köszönhetően kiváló választás vendéglátásra. Jelenleg is üzemeltetik rendezvények lebonyolítására.Az ingatlan teljes berendezéssel, felszereléssel, tehermentes, 1/1 tulajdonjog átruházással eladó!99 fő befogadására van engedély, ezenkívül MELEGKONYHA engedélyel rendelkezik.Az egész üzlet modern légteknikával felszerelt, bekamerázott. Ezenkívül nagy teljesítményű hangtechnika került beépítésre az ingatlan minden pontjába.A sétáló utcára kültéri asztalok kihelyezésére van lehetőség.Igény esetén 77 nm-es földszinti üzlethelység vásárolható még hozzá!
Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Üzlet
5
Újszerű
Gázkazán
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0