+1 fotó
Hirdetéskód: 8606949
Feltöltve: 10 hónapja
Budapest VI. kerület eladó üzlet 91 m² alapterületű: 94,9 millió Ft
94,9 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
91 m²
Leírás
Eladó Budapesten a VI. kerületben a Szinyei Merse utcában, ez a tulajdoni lapon 91 nm alapterületű, utcai bejáratos üzlethelyiség.
Az épület:
1800-as évek végén épült, négy szintes, jól karbantartott.
Az elmúlt néhány évben a gázvezetéket felújították, vizesedés elleni injektálás történt, a függőfolyosókat és a kéményseprő járdát felújították.
Az üzlet:
Az épület földszintjén található. 60 nm-es üzlettérrel, 31 nm-es raktárral rendelkezik. Zárt galériával rendelkezik, a felső szinten két szobás, amerikai konyhás, zuhanyzós fürdőszobás lakrész lett kialakítva. Az ablakok az utcára néznek.
A jelenlegi tulajdonos kiköttette a gázt 2019-ben, a korábbi gázkonvektorok helyett a fűtést elektromos fűtőpanelek biztosítják.
A közös költség 33 000 Ft egy hónapban, a víz és a villany fogyasztás szerint fizetendő.
Környék és közlekedés: Az épület a kisföldalatti Kodály körönd megállójától kb 8 perc gyalog, a 73-as troli megállója nagyjából 5 perc alatt érhető el. A Városliget sétatávolságra található. A parkolás az utcán fizetős övezetben történik.
Birtokbaadás: Az adásvételi szerződéstől számított 30 nap.
Tulajdonságok
Üzlet
4
Jó állapotú
Elektromos
Nem adta meg a hirdető
50 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 423 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 423 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 423 6