+8 fotó
Hirdetéskód: 9002179
Referenciaszám: M327730-5222207
Feltöltve: 4 napja
Budapest VI. kerület eladó üzlet 49 m² alapterületű: 64,9 millió Ft
64,9 millió Ft
1,32 millió Ft/m²
49 m²
Eladó Üzlethelyiség, Budapest 6. ker.
* Start Up vállalkozást nyitna és Budapest belvárosban keres ideális helyszínt?
* Már több üzlethelyiséget is bérel, de már venne sajátot, amit nem kell bérelnie?
* Eddig csak a perem kerületekben tevékenykedett a vállalkozásának üzletével, de most cél a belváros?
Amennyiben bármely kérdésre Igen a válasza, akkor itt az Önnek kínált OTP Ingatlanpont Kft. megoldás javaslata!:
Eladó kiváló lehetőség Budapest belvárosában!
A VI. kerületben, Terézváros szívében kínálunk egy 49 nm-es üzlethelyiséget, amely két utcai bejárattal rendelkezik, így könnyen megoldható a vendégek bejárat és kijárat opciója.
Az ingatlan felújítandó állapotban van, de a rendelkezésre álló képek között két látványterv is szerepel, így könnyen elképzelhető, milyen lehetőségek rejlenek benne.
Ideális választás lehet egy pizzéria vagy más vendéglátó egység nyitásához, akár új vállalkozásként, akár meglévő üzlethálózatának bővítéseként. Az ingatlan mindössze 5 perc sétára van az Oktogontól, 10 percre az Operától, így a hely könnyen elérhető a belföldi és a külföldi vendégek számára is.
Az üzlethez külön megvásárolható egy 359 nm-es szuterén szint (külön hrsz számon), amely raktárként vagy egyéb funkciókra is alkalmas, és ideális lehet akár non-stop élelmiszer abc működtetéséhez is.
Az ingatlan műszakilag jól felszerelt:
* 3x50 Amperes áramellátás,
* kiépített WC-k,
*elektromos redőny,
* riasztó,
* műanyag nyílászárók.
Egyéb fontos információ:
*** A Magyar Államnak elővásárlási joga van, ezért az elfogadott és megfelelő vételi ajánlat után, 30 napot várnunk kell az adásvételi szerződés kötés előtt!
*** Az energetikai és a Villamos Biztonsági tanúsítványok el fognak készülni az adásvételi szerződés időpontjára!
Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget! Vegye meg most, és kezdje meg, vagy folytassa vállalkozását a belváros szívében!
Érdeklődjön még ma!
Referenciaszám: M327730
#uzlethelyisegbelvaros#ujvallalkozasterezvaros#startupbelvaros#startupbelvaros#
Tulajdonságok
Üzlet
Felújítandó