+10 fotó
Hirdetéskód: 8951054
Referenciaszám: 357863
Frissítve: 2 napja
Budapest VII. kerület eladó üzlet 327 m² alapterületű: 254 millió Ft
254 millió Ft
776,8 ezer Ft/m²
327 m²
Eladó üzlet Budapest, VII. kerület, 327nm, 254.000.000Ft - Keleti pályaudvarhoz közel
ELADÓ KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ ÜZLETHELYISÉG KÖZEL A KELETI PÁLYAUDVARHOZ 200.000.000 FT!
A Keleti pályaudvar közelében kiadó egy kétbejáratos több helyiségből és kiszolgáló egységekkel ellátott üzlethelyiség.Az üzlethelyiség mérete: 327 m2. Az egyik bejárata lépcsős, innen jutunk a fogadótérbe amely járólapos. A másik bejáratnál ha szükséges kialakitható lejárat szintén. Ebből nyílik a 4 masszázs szalon , valamint a közlekedő ahonnét a konyhába és a 2 fürdőszobába jutunk. 4 WC van. A helyiségek járólaposak, a masszázsszalonok pedig szőnyegpadlósak vagy laminált parkettásak.
Fűtés saját cirkókazánnal történik meg. Termosztáttal szabályozható.
A falak vágott téglalábazattal vannak kialakítva.
Belmasság: 3m.
Mivel cég a tulajdonos az Ára: 254000000FT + ÁFA
80 nm-es tetőtér is tartozik hozzá!!!
Közös költség: 100.000 Ft/hó
Rezsi : kb. 40.000 Ft
Amennyiben hitelre lenne szükséges Hitelközpontunk szakképzett szakemberekkel rendelkezésére áll.
Ügyvédi hátteret tudunk biztositani.
Infrastruktúra: A Rákóczi úton lévő üzletek és közelben Iskola is van.
Közlekedés: 1-es 4-es Metro valamint a buszok a Belváros illetve
Rákospalota felé. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 357863
Tulajdonságok
Üzlet
Jó állapotú
Gázkazán
1900
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 659 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 659 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 659 4