Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest VII. kerület, Dohány utca 86 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 9006103
Referenciaszám: UZ062179
Feltöltve: 1 napja

Budapest VII. kerület eladó üzlet 86 m² alapterületű: 58 millió Ft

58 millió Ft
674,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
86 m²
Alapterület
PRÉMIUM BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG VII. KERÜLET, BELVÁROS Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a Dohány utca és Szövetség utca találkozásánál kínálunk megvételre egy 86 m²-es (50 m² + 36 m² galéria), utcai bejáratos, kiváló adottságokkal rendelkező ingatlant. Az ingatlan jelenleg irodaként üzemel, így azonnali bevételtermelésre alkalmas, ugyanakkor kialakítása és lokációja miatt többféle hasznosítási lehetőséget is kínál. A kiemelkedő, 5,5 méteres belmagasság lehetővé tette egy teljes értékű galériaszint kialakítását, amely jelentősen növeli az ingatlan használati és piaci értékét. Főbb jellemzők: -utcai, akadálymentes bejárat -két szinten kihasználható tér -alsó szinten ügyféltér + kiszolgáló helyiségek -galérián külön lakrész jellegű kialakítás -extra: szauna, amely növeli a prémium pozicionálást Befektetési potenciál: -irodai bérbeadás stabil hozammal -rövid távú kiadás (Airbnb) kiváló lokáció -rendelő / szépségipari egység azonnal indítható -kombinált funkció (üzlet + lakrész) -A környék folyamatosan magas keresletnek örvend, így az ingatlan hosszú távon is értékálló, valamint kiváló hozamot biztosíthat. -Ritka lehetőség olyan ingatlanra, amely azonnal pénztermelő eszközzé alakítható.

Tulajdonságok

Típus:
Üzlet
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanliftvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Istvánné Benkő Angéla