+16 fotó
Hirdetéskód: 7409068
Referenciaszám: 12543
Frissítve: 6 napja
Budapest VIII. kerület eladó üzlet 350 m² alapterületű: 189 millió Ft
189 millió Ft
540 ezer Ft/m²
350 m²
7+2 fél szoba
350 négyzetméteres, 7 szobás, 2 félszobás, jó állapotú, pincés, utcai, eladó üzlethelyiség
Józsefváros egyik legforgalmasabb csomópontjánál eladó, egy 350 nm-es, 3 szintes, klímás üzlethelyiség
Korábban hostelként és klubként működött, kereskedelmi célra, irodának is kiváló! (A fotók korábbi állapotot tükröznek!)
- a földszinti rész (90nm) mosdókkal, tárolóval, illetve 1 félszobával és 2 közösségi térrel,
- a két, egymástól elkülönített galéria (110 nm) mosdóval, fürdővel, teakonyhával rendelkezik,
- a pincerészben -- amely 150 nm-es -- korábban a bár lett kialakítva, egy nagyobb és egy kisebb vendégtérrel, pulttal, valamint személyzeti résszel, tárolókkal, hűtővel, berendezéssel és női-férfi mosdókkal.
Eladási ár: 189 M Ft.
Közlekedése kiváló: M4 metró II. János Pál pápa téri állomása, villamos, Blaha L. tér pár perc alatt elérhetők.
Tulajdonságok
Üzlet
Átlagos
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6