+3 fotó
Hirdetéskód: 8860310
Referenciaszám: UZ051681-5129594
Frissítve: ma
Budapest XIII. kerület eladó üzlet 99 m² alapterületű: 179,24 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
179,24 millió Ft
1,81 millió Ft/m²
489 725 Euro
4 946,72 Euro/m²
99 m²
Eladó Üzlethelyiség, Budapest 13. ker.
Utcafronti üzlethelyiség újépítésű prémium házban eladó - Exkluzív lehetőség Lipótváros szívében, a Pozsonyi úthoz közel.Ritka lehetőség Budapesten: a fővárosban az újépítésű üzlethelyiségek szinte kizárólag bérbe vehetők, itt most vásárolni lehet. Ez önmagában is különlegessé teszi az ingatlant nem csupán használati jogot szerez, hanem értékálló tulajdont egy prémium kategóriás lakóházban, frekventált elhelyezkedéssel.Az ingatlan nagyvonalú, padlótól plafonig érő üvegfelületei révén azonnal magára vonja a figyelmet. A belső tér jelenleg két azonos méretű, egymásból nyíló helyiségből, valamint egy vizesblokkból áll. A tér szabadon alakítható, így az új tulajdonos saját koncepciója szerint formálhatja ki az enteriőrt akár két külön bejáratú üzletre is osztható, az utcafronti fix ablak bejárattá alakításával.Kiváló üzleti potenciál: Az összes lakás az épületben már eladásra került így egy stabil, prémium közönség biztosított. A közvetlen közelben 4 csillagos szálloda is üzemel, így a turistaforgalom is élénk, az üzlethelyiség elhelyezkedése pedig maximálisan kiaknázható.A lakóház 24 órás portaszolgálattal működik, a modern kényelmet pedig a mennyezeti hűtés-fűtésre előkészített kiállások és a kialakított szellőzőrendszer is biztosítja ezek végső befejezése már az új tulajdonos döntése.Az üzlethelyiséghez 1 darab teremgarázs beállóhely is tartozik, amely külön megvásárolható.Tökéletes választás lehet: prémium szépségszalon, exkluzív galéria vagy bemutatóterem, boutique iroda vagy privát rendelő, vagy bármilyen magas színvonalú szolgáltatás számára, amely kiemelt presztízsű lokációt igényel.