+2 fotó
Hirdetéskód: 8763623
Frissítve: 22 napja
Budapest XIII. kerület eladó üzlet 41 m² alapterületű: 32,9 millió Ft
32,9 millió Ft
802,4 ezer Ft/m²
41 m²
VÁLLALKOZÁST VAGY BEFEKTETÉST SZERETNE? NEM KELL VÁLASZTANIA, ITT BÁRMELYIK MEGVALÓSULHAT!
A XIII.kerület Üteg és Gömb utca sarkánál - Róbert Károly körút és Budapesti Műszaki SZC Verebély László Technikum közelében - vált eladóvá egy JÓ ÁLLAPOTÚ, 41 nm-es UTCAI BEJÁRATOS, MÉRŐÓRÁKKAL FELSZERELT, üres üzlethelyiség.
Néhány jellemző:
- Fűtését JUNKERS gáz cirkó biztosítja
- műanyag nyílászáró
- biztonsági rács
- 1/1 tulajdon
- tehermentes
- akár azonnal birtokba vehető
Közös költség: 19.475-Ft (felújítási alapot is tartalmaz)
Az ingatlan tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető, az utcában a parkolás könnyen megoldható.
Kifejezetten alkalmas kereskedelmi tevékenységre, de befektetésként esetleg bérbeadás céljára is alkalmas.
Megtekintéssel és további információval kapcsolatban hívjon bizalommal a hét bármely napján.
Kiss Zsuzsa Az iroda összes hirdetése
+36 30 230 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kiss Zsuzsa Az iroda összes hirdetése
+36 30 230 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Kiss Zsuzsa Az iroda összes hirdetése
+36 30 230 6