Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest XVII. kerület, Csomafalva utca 169 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 8998748
Referenciaszám: UZ069547
Frissítve: ma

Budapest XVII. kerület eladó üzlet 169 m² alapterületű: 96,66 millió Ft

96,66 millió Ft
572 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
169 m²
Alapterület
Eladásra kínálunk 168,63 négyzetméteres galériás üzlethelyiséget a XVII. kerületi Home Center üzletközpontban. Az üzletközpont jól megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel (97 E, 161, 161 E, 202 E buszok) egyaránt. A parkolás ingyenes, az üzletközpont teljes területe akadálymentesített, ezért nagyon népszerű a vásárlók körében. A központban lakásfelújtással- és berendezéssel kapcsolatos üzletek találhatók pl. nyílászáró, belsőépítészeti, bútor, építőanyag, épületgépészet, fürdőszoba, lakástextil, lakberendezéssel kapcsolatos üzletek. Lakossági szolgáltatások is igénybe vehetők pl.  bank, biztosítás, épülettervezés, ingatlanközvetítés, ügyvédi iroda, utazási iroda, könyvelés, fitness terem, háztartásigép szerviz, baba-mama bolt, ruházati bolt. Kávézó és étterem is fogadja az ide látogatókat. Az ingatlan jelenleg bérlővel együtt eladó, folyamatos bérleti bevételt biztosít, így kifejezetten alkalmas befektetők számára.

Tulajdonságok

Típus:
Üzlet
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Házközponti
Építés éve:
2010

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 02

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Marczis Krisztina
Duna House - Istenhegyi út
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 02

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Marczis Krisztina
Duna House - Istenhegyi út