+3 fotó
Hirdetéskód: 8858154
Referenciaszám: 1028-2782940
Frissítve: 21 napja
Debrecen eladó üzlet 33 m² alapterületű: 42 millió Ft
42 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
33 m²
1 szoba
BELVÁROSI utcafronti üzlethelyiség sétálóutcában
BELVÁROSBAN egy jó állapotú, 33,2 nm-es (23,2 nm üzlettér + 8 nm galéria raktár + 2 nm illemhely) utcafronti üzlethelyiség SÉTÁLÓUTCÁBAN eladó.
- klíma
- riasztó
- alacsony, 10-15 eFt-os havi rezsi költség
- utcafronti része teljesen üvegezett (kirakat)
Az ingatlan a Nagytemplomtól 1 percre van, a lokáció tehát nem szorul méltatásra. Könnyen kiadható, sokféle üzleti célra alkalmas lehet.
Szívesen fogadom érdeklődését. Tokaji Anna Mária
I gladly take your calls on the weekends as well.
Referencia szám: 1028-ZE
Tulajdonságok
Üzlet
Jó állapotú
Távfűtés
1988
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tokaji Anna Mária Az iroda összes hirdetése
+36 20 942 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tokaji Anna Mária Az iroda összes hirdetése
+36 20 942 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tokaji Anna Mária Az iroda összes hirdetése
+36 20 942 0