+6 fotó
Hirdetéskód: 7409313
Referenciaszám: UZ031987
Frissítve: 3 napja
Debrecen eladó üzlet 154 m² alapterületű: 110 millió Ft
110 millió Ft
714,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
154 m²
Leírás
Debrecen a Párizsi udvarban eladó liftes, 2. emeleti, 154 nm alapterületű, új építésű, egy légterű helyiség.
Az alapterületet gipszkarton fallal kívánság szerint tovább lehet tagolni.
Több helyen van víz vételi lehetőség kézmosók kialakítására és szakaszosan vannak elhelyezve a radiátorok és légkondicionáló beltéri egységek.
A helyiségben tető bevilágító ablakok vannak kialakítva, egyediséget ad a végleges kialakításnak.
A helyiség alkalmas speciális egészségszolgáltatásra, iroda kialakítására, call center működtetésére.
. A meghirdetett áron felül fizetendő az Áfa.
Bővebb információért forduljon hozzám bizalommal!
Eladó és kiadó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Hitel Centrum szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
www.dh.hu
Tulajdonságok
3
2022
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1