Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Debrecen 200 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Debrecen 200 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Debrecen 200 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 7993512
Referenciaszám: M270689
Frissítve: ma

Debrecen eladó üzlet 200 m² alapterületű: 139 millió Ft

139 millió Ft
695 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
200 m²
Alapterület
Debrecen, frekventált helyén a Kassai úton, a Campus közelében 200 nm-es üzlethelyiség eladó, saját utcarésszel, ami kb. 100 nm. Az üzlet két bejáratos, ügyfél bejárat illetve gazdasági bejárat. Két részre van osztva jelenleg az üzlet, 90 nm-es eladótér, illetve kiszolgáló helyiségek. (raktárak, öltöző, mosdó, zuhanyzó, iroda) Adottságai és elhelyezkedése révén több vállalkozási forma is kialakítható belőle. (kávézó saját terasszal, egyéb vendéglátó egység, üzletek). A válaszfalak igény szerint áthelyezhetőek. A fűtés mért távhő, radiátorral. Per,-teher,-és igénymentes. Rövid időn belül birtokba vehető! Az ár alkuképes! Amennyiben a hirdetésben szereplő ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérdéseivel forduljon hozzám bizalommal akár hétvégén is. További kérdéseire készséggel válaszolok! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK ügyintézés az OTP hátterével irodánkban. Energetikai tanúsítvány nem ál rendelkezésre.

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Vetrócki Benjámin
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 807 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Vetrócki Benjámin
Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 807 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel