Hirdetéskód: 8333893
Referenciaszám: 742_pt
Frissítve: 14 napja
Dunaújváros eladó üzlet 33 m² alapterületű: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
269,7 ezer Ft/m²
33 m²
1+1 fél szoba
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos Dunaújváros Belváros 33m2 8900000 Ft
ÁlomOtthon ingatlan és hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros belvárosában található 33 nm-es üzlethelyiséget. Az ingatlan különálló épület utcai bejárattal, ami bármilyen tevékenységre alkalmas. Villany van az épületben. Fűtés jelenleg klímával megoldott, de a központi fűtés visszakötése is lehetséges. A kép illusztráció.
Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.
Amennyiben az új ingatlan megvásárlásához el szeretné adni meglévő ingatlanját, ennek lebonyolításában is szívesen állunk rendelkezésére.
További információért keressen bizalommal.
Pataki Klára
Tulajdonságok
Üzlet
1
Jó állapotú
Elektromos
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 380 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 380 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 380 3