+3 fotó
Hirdetéskód: 7303626
Referenciaszám: UZ096267
Frissítve: 2 napja
Enying eladó üzlet 200 m² alapterületű: 35,8 millió Ft
35,8 millió Ft
179 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
200 m²
Leírás
Balatontól 8 km-re, Enying frekventált területén eladó vagy kiadó egy 200 nm-es, közművesített, kétszintes üzlethelyiség.
Többféle üzemeltetésre is alkalmas.
Lakóingatlanná is átépíthető, óvoda, iskola, bankok, gyógyszertár, buszmegálló és minden fontos intézmény pár lépésre.Csere akár nagy értékű autó beszámítása is érdekes lehet.
Bármilyen kérdése van hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
Üzlet
2
Átlagos
Egyéb
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 769 7