+5 fotó
Hirdetéskód: 7721011
Referenciaszám: 291620
Frissítve: 6 napja
Győr eladó üzlet 1136 m² alapterületű: 650 millió Ft
650 millió Ft
572,2 ezer Ft/m²
1136 m²
Eladó Üzlethelyiség, Győr 650.000.000 Ft
CSODÁLATOS , EGYEDI STÍLUSÚ 1136nm-es, 4 szintes üzleteggyüttes A BELVÁROS SZÍVÉBEN 650 M Ft-ért eladó.
Győr belvárosának legforgalmasabb sétálóutcájában többféle üzleti lehetőségre alkalmas üzlethelyiséget kínálunk megvételre.
Az épület nagy múltú, 1950-es években épült.
Az elmúlt években felújításra került: tetőszerkezet, villamos hálózat, légtechnika, gépészet, nagykonyhai berenezések.
Beépítésre került egy ÚJ étel lift, illetve teherlift is található.
A 4 szintes ház hasznos alapterülete összesen 1136 m2.
A belső elrendezés átalakítható, saját profil szerint kialakítható.
Megfelelő lehet: étterem, cukrászda, kereskedelmi tevékenységnek, egyéb vendéglátói típuskoknak, irodának, egészségügyi központnak, raktárnak, bemutatóteremnek, szépségszalon, oktatási kozpontnak illetve sok más lehetőség az üzemeltetésére.
Jelenlegi kialakítása a következőképpen néz ki. (feltöltött alaprajzokon is látható)
Az ALAGSORban újonnan kialakított és teljesen berendezett borozó-söröző található, mely nyitásra kész.
FÖLDSZINTen étterem, cukrászda, mosdók, vizesblokkok, hűtőkamrák, konyha, raktárak.
EMELETens szintén étterem, vizesblokk, konyha található.
TETŐTÉRben található egy teljesen felszerelet cukrász üzem és irodák
Az ingatlan per és tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Kiváló helye lehet itt a központi fekvés és egyedi stílus miatt miatt : vendéglátó egységnek, irodának, bemutatóteremnek, üzleháznak, kis különböző üzleteknek, egészségügyi szolgáltató komplexumnak, banknak, stb.
Ára: 650 M Ft mely áfamentes.
Várom érdeklődését!