Hirdetéskód: 8315203
Feltöltve: 1 éve
Hévíz eladó üzlet 442 m² alapterületű: 585,6 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
585,6 millió Ft
1,32 millió Ft/m²
1 600 000 Euro
3 619,91 Euro/m²
442 m²
586 m²
Biztos befektetés, hosszútávon!
Exkluzív lehetőséget kínáltatik Hévíz népszerű Dotto kisvasútjának megvásárlására. A csomag három kisvonatot, egy teljesen felszerelt telephelyet – garázzsal, szervizépülettel, és saját telekkel – tartalmaz. Hévíz évente több mint egymillió látogatójával Budapest után az ország legnépszerűbb turisztikai célpontja. Ez a biztos bevételt generáló, jól bejáratott vállalkozás most családi okok miatt eladó. Ne hagyja ki ezt a befektetést – szerezze meg a jövőjét egy garantált bevételt hozó vállalkozással! Ne késlekedjen, hogy ön lehessen az első!
Tulajdonságok
Üzlet
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+49 172 724
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+49 172 724
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+49 172 724