Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Igrici 140 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Igrici 140 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Igrici 140 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9002634
Referenciaszám: M328852
Feltöltve: 4 napja

Igrici eladó üzlet 140 m² alapterületű: 40 millió Ft

40 millió Ft
285,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
140 m²
Alapterület
Igriciben, a fő út mellett egészségügyi okok miatt eladó, 140 m2-es bejáratott üzlethelység, jó forgalmú élelmiszerbolt, raktárral. Az üzlethelység élelmiszerboltként üzemel, nagyon sok éve állandó vevőkörrel. Saját tulajdon, bármikor megbeszélés alapján vételár kifizetése után átvehető. Az árukészlet külön megbeszélés tárgyát képezi, azzal együtt eladó. Ajánlom vállalkozás bővítéshez, új vállalkozásként. Ha szeretne a saját főnöke lenni, most megtalálta a leendő munkahelyét. OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Érdeklődés esetén az M328852 referenciaszámra hivatkozzon! Jöjjön nézzük meg együtt!

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Oroszné Ferencsák Mária
Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 709 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Oroszné Ferencsák Mária
Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 709 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Oroszné Ferencsák Mária
Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése