+8 fotó
Hirdetéskód: 8538329
Referenciaszám: M301156-4937559
Frissítve: ma
Jászberény eladó üzlet 220 m² alapterületű: 79 millió Ft
79 millió Ft
359,1 ezer Ft/m²
220 m²
Eladó Üzlethelyiség, Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 451 nm-es telken található 220,5 nm-es felújított üzlet eladó! Az ingatlan a város egyik főútja mellett található így remek lehetőség bármilyen iroda vagy üzlet kialakítására. Az ingatlan kettő utcafronti bejárattal, kettő fürdőszobával, több beállású saját zárt parkolóval várja az új tulajdonosát. Mérete miatt, ideális lehet befektetésnek is, hiszen több kisebb üzletet, irodát vagy szépségszalont lehetne belőle kialakítani. Az ingatlanhoz tartozik egy 30 nm-es helység ami garázsnak vagy raktárnak is ideális lehet. Két utcára nyílik így nem zavarják egymást a különböző üzletek/ irodák sem. Az ingatlan teljes felújításon esett át az elmúlt hónapokban. Az ingatlan bármikor megtekinthető, jelenleg üresen áll. A város kulturális és szociális szempontokból családok számára ideális. Amennyiben a ház megvalósítására hitelre van szüksége, az Otp konstrukcióit tudom ajánlani.
Tulajdonságok
Üzlet
Felújított
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 956 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 956 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 956 6