+3 fotó
Hirdetéskód: 9007296
Referenciaszám: 144003772-5224240
Feltöltve: 1 napja
Kecskemét eladó üzlet 21 m² alapterületű: 18,9 millió Ft
18,9 millió Ft
900 ezer Ft/m²
21 m²
1 szoba
Eladó üzlethelyiség Kecskemét, Belváros
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Belváros ELADÓ 21,5 nm-es üzlethelyiség. A Belvárosban frekventált helyen utcafrontra nyíló, nagy reklámfelülettel rendelkező üzlethelyiség ELADÓ.
Hosszútávú befektetésre ajánlott a Belvárosi varázsának köszönhetően.
Össz. 21,5 nm-es, ami 17 nm üzlethelyiség, 3,5 nm raktár, 1 nm wc-ből áll. víz, villany, klímás hűtés-fűtés.
Főbb jellemzők:
- Belváros minden előnye
- kis rezsi
- forgalmas szakasz nagy reklám felület
Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésem, ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal.
Referencia szám: 144003772
Tulajdonságok
Üzlet
Jó állapotú
Egyéb
2001
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 207 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 207 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 207 6
Hasonló eladó ingatlanok Belváros városrészben
Frissítve: 2 napja
1
19,5 millió Ft 1,15 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét, Széchenyiváros
Frissítve: 30 napja
2
17,9 millió Ft 1,28 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kecskemét
Frissítve: 5 napja
18
18 millió Ft 66,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csávoly

Frissítve: 23 napja
11
20 millió Ft 181,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Baja, Árpád utca

Frissítve: ma
7
19,99 millió Ft 25 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bácsalmás

Frissítve: 23 napja
13
19 millió Ft 99 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gara