Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ladánybene 133 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ladánybene 133 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Ladánybene 133 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8992192
Referenciaszám: UZ049122-5215463
Frissítve: ma

Ladánybene eladó üzlet 133 m² alapterületű: 49,9 millió Ft

49,9 millió Ft
375,2 ezer Ft/m²
133 m²
Alapterület
Kecskeméttől 25 km-re, Ladánybenén ELADÓ egy 938 nm-es telken elhelyezkedő 133 nm-es üzlethelyiség. Az ingatlan az elmúlt több, mint 20 évben vegyesboltként működött, így parkolóhelyek is lettek kialakítva. Az épület korábban a település mozija volt. 2001-ben teljesen át lett építve.A következő munkálatok kerültek elvégzésre:- újjáépítették az épület falazatának nagy részét- új koszorút és tetőt kapott- villany-, víz vezetékek cserélve lettek- hőszigetelt nyílászárók kerültek beépítésre- gáz cirkó rendszer van kiépítveAz ingatlan alkalmas lehet élelmiszer boltnak, szolgáltató központnak, 100 Ft-os boltnakAz ingatlan ára az ÁFA-t nem tartalmazza! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére. INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén. Tel.: +36-70/884-0033 E-mai: jerkovics.martin@dh.hu Referencia szám: UZ049122

Építés éve:
2001

Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jerkovics Martin
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép