Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Makó 240 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Makó 240 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Makó 240 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 8649996
Referenciaszám: 151900
Frissítve: 3 napja

Makó eladó üzlet 240 m² alapterületű: 170 millió Ft

170 millió Ft
708,3 ezer Ft/m²
240 m²
Alapterület
128 m²
Telek
Inflációt enyhítő,befektetés Makó belvárosában! Az üzleti célú ingatlan Makó legfrekventáltabb utcájában a piac közvetlen közelében helyezkedik el.A három szintes üzletház,két részre tagolódik.Az egyik a földszinti üzlet,utcafrontos bejárattal mely eredetileg gyógyszertárnak lett engedélyeztetve,jelen pillanatban,torta készítő cukrászat bérli.A másik az emeleti és tetőtéri szekció mely szintén az utcafrontról saját lépcsőházzal közelíthető meg.Eredetileg apartmanok kiadására lett kiépítve azonban most iroda ként bérlik több éves bérleti szerződéssel lekötve.A három szintes ingatlan,megközelítőleg 240 négyzetméter.Az üzletház havi bevétele,garantálja hogy jobban jár mintha a bankban tartaná az inflálódó forintot. Bármilyen kérdése lenne az ingatlannal kapcsolatban,keressen bizalommal:Laczkó Szabolcs +36707713137

Tulajdonságok

Típus:
Üzlet
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2008

Az iroda összes hirdetése
+36 70 771 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Laczkó Szabolcs
Városi Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 771 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Laczkó Szabolcs
Városi Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 771 3

Promóció kép