+4 fotó
Hirdetéskód: 7695971
Referenciaszám: M232271
Frissítve: 1 hónapja
Marcali eladó üzlet 52 m² alapterületű: 25,4 millió Ft
25,4 millió Ft
488,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
52 m²
Leírás
Somogy megye Marcali központjában 52 nm -es utcafronti üzlethelység eladó . Kizárólag villannyal rendelkezik .
Tulajdonságok
Üzlet
Átlagos
Nincs fűtés
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 930 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 930 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 930 6