+9 fotó
Hirdetéskód: 7576233
Referenciaszám: M229095
Feltöltve: 3 éve
Nyíregyháza eladó üzlet 67 m² alapterületű: 47 millió Ft
47 millió Ft
701,5 ezer Ft/m²
67 m²
Nyíregyházán 67 nm-es üzlethelység eladó
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok 66,5 nm-es üzlethelységet. Az ingatlan jelenleg üzlethelyiségként van nyilvántartva, ami alkalmas pékségnek, pizzériának, egyéb melegkonyhás üzleti tevékenységnek, de átminősíthető lakóingatlanná is. Tégla falazatú, a fűtésről egy egyedileg mért gáz-cirkó kazán gondoskodik. Az ingatlanhoz tartozik továbbá 6 db zárt udvarban található parkolóhely, mely része a vételárnak. Az üzlethelység berendezései külön megállapodást követően szintén megvásárolhatóak. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.
Tulajdonságok
Üzlet
Jó állapotú
Gázkazán
2006
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 229 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 229 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 229 1