Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pécs 500 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pécs 500 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Pécs 500 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8797345
Referenciaszám: 183197
Frissítve: ma

Pécs eladó üzlet 500 m² alapterületű: 250 millió Ft

250 millió Ft
500 ezer Ft/m²
500 m²
Alapterület
8 szoba
Szobák száma
500.000 Ft/nm ! Befektetők, vállalkozók FIGYELEM! Pécs-Belvárosában, a Király utca végén 500 nm2 nagyságú ingatlan ELADÓ. Energetikai besorolás : B A 3 emeletes épület 2. szintje eladó, teljes egészében vagy akár külön-külön is RÉSZLETEKBEN. Részleteiben is megvásárolható: Rugalmasan a tulajdonossal történő megegyezés szerint a területek nagysága változtatható. A 47,61 nm:23,8 Ft -Kisebb iroda B 264,51 nm:132 255 Ft-Több helyiség C 264,51+68,32=332,83nm:166 415 Ft -Összevont nagyobb rész Az opciókat a csatolt képek jelölik. Több irodának is alkalmas rész, -hatalmas ablakokkal, – konferencia terem, kisebb részegységek, konyharész, vizes blokkok is rendelkezésre állnak. Az épületen belül a 2. szint külön mérőórákkal rendelkezik mind a fűtés (PÉTÁV), mind az áram, mind a vízmérők tekintetében. További Információért hívjon bizalommal! Kiss Emőke Tel.:+36-30-478-2518

Az iroda összes hirdetése
+36 30 478 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Emőke
Estate & More
Az iroda összes hirdetése
+36 30 478 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Emőke
Estate & More
Az iroda összes hirdetése
+36 30 478 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen