+2 fotó
Hirdetéskód: 8575510
Referenciaszám: 336523
Frissítve: 21 napja
Szeged eladó üzlet 65 m² alapterületű: 115,87 millió Ft
115,87 millió Ft
1,78 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
65 m²
Eladó Üzlethelyiség, Szeged 115.872.000 Ft
Ár: 91.237.795 Ft + 27 % Áfa
Helyszín: Szeged, Belváros
Ingatlan típusa: Új építésű üzlethelyiség
Átadás várható időpontja: 2026 nov.
________________________________________
Modern üzleti tér történelmi környezetben
Szeged belvárosában, egy újonnan épülő, klasszikus homlokzatát megőrző társasházban kínálunk eladásra egy prémium kialakítású, ház alsó szintjén elhelyezkedő, letisztult és sokoldalúan hasznosítható üzlethelyiséget. Ideális választás irodai, kereskedelmi vagy szolgáltatási célra.
________________________________________
Főbb jellemzők:
• 65 m² összterület
• Utcai bejárat, reprezentatív fogadórész
• A belső szint kiváló adottságai révén nyugodt, mégis könnyen megközelíthető munkakörnyezet
• 3 rétegű üvegezésű nyílászárók – maximális hang- és hőszigetelés
• Ötpontos biztonsági bejárati ajtó
• Padlófűtés a kellemes hőérzetért
• Levegő–víz hőszivattyús központi rendszer
• Egyedi hőmennyiségmérők minden helyiségben
• Modern szellőztetőrendszer a folyamatos friss levegőért
________________________________________
Funkcionális elrendezés – Hatékony térhasználat
Helyiség Alapterület
Fogadótér 7.35 m²
Előtér / Közlekedő 29.01 m²
Üzlettér / Iroda 19.92 m²
Raktár / Tároló 4.68 m²
Mosdó 2.30 m²
WC 1.91 m²
________________________________________
Elhelyezkedés – Központ, ami él és lüktet
• Szeged belvárosának szívében
• Frekventált, mégis nyugodt környezet – ideális üzleti és ügyfélforgalmi célokra
• Gyalogos és autós forgalom szempontjából is kiemelkedő lokáció
• Társasház klasszikus homlokzattal, exkluzív belső megoldásokkal