+17 fotó
Hirdetéskód: 8559045
Referenciaszám: 226394
Frissítve: 5 napja
Szeged eladó üzlet 155 m² alapterületű: 118 millió Ft
118 millió Ft
761,3 ezer Ft/m²
155 m²
Impozáns üzlethelyiség szeged belvárosában.
Szeged belvárosában a Feketesas utcán, utcafrontos, kirakatos, 155 nm-es impozáns üzlethelyiség TULAJDON JOGA eladó.
Paraméterek:
- 155 nm hasznos alapterület.
- Egyedi gázfűtés radiátorokon keresztül.
- Az üzletben központi klímarendszer működik.
- Az ingatlan mind esztétikailag mind funkcionálisan fel lett újítva.
- Teljes területén tetszetős hideg burkolattal fedték le.
- Villanyhálózatot teljes mértékben felújították 3X40 A.
- Külső nyílászárók modern hang és hőszigeteltek, kirakatkánt is remekül használhatók.
- Belső nyílászárok is cserélve lettek.
- Kamera rendszer, riasztó, füstjelző berendezés vigyáz az értékeinkre.
- Kialakításra került egy szép irodai konyha rész és toalett is.
- Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.
- A feltüntetett vételér az Áfá-t NEM tartalmazza !!!
Földszinti, utcai bejáratos, kirakattal rendelkező, frekventált helyen megtalálható modern szép ingatlanról beszélünk.
Alkalmas lehet akár üzlethelyiségnek, irodának, szolgáltató egységnek, szinte bármely követelménynek megfelelő lehet.
Bármely kérdés felmerül önben az ingatlannal kapcsolatban, keressen bátran, engem nem tud zavarni!
KUN SZABÓ ZOLTÁN Tel:06 20 9358828
Dél-Magyarországi Régióigazgató.
Tulajdonságok
Üzlet
2
Újszerű
Gázkazán
1950
E
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 935 8