Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Székesfehérvár 162 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Székesfehérvár 162 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Székesfehérvár 162 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9020545
Referenciaszám: 396336
Feltöltve: 1 napja

Székesfehérvár eladó üzlet 162 m² alapterületű: 116 millió Ft

116 millió Ft
716 ezer Ft/m²
162 m²
Alapterület
H-004833. Székesfehérváron, a Kórház közelében eladó egy kertkapcsolatos, emeleti elhelyezkedésű, amerikai konyhás nappali + 3 szobás lakás, valamint a hozzá tartozó két utcafronti üzlethelyiség. Az ingatlan 2012-ben épült tégla falazattal, cserépfedéssel. A lakás korszerű műanyag nyílászárókkal rendelkezik, fűtését és a használati melegvizet kondenzációs gázkazán biztosítja radiátoros hőleadással. Az ingatlan klimatizált. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben üzletek, kórház, gyógyszertár, orvosi rendelő és egyéb szolgáltatások is megtalálhatók. A lakás főbb jellemzői: • 80 m² lakótér • előtér • amerikai konyhás nappali–étkező • 3 külön nyíló szoba • fürdőszoba káddal • külön WC • kis terasz • bútorozott és gépesített kialakítás • kizárólagos saját udvarrész A parkolás a zárt udvarban biztosított. Az üzlethelyiségek jellemzői: 1. üzlethelyiség • 40 m² alapterület • utcafronti bejárat • nagy kirakatfelület • padlófűtés • klíma • teakonyha • mellékhelyiség 2. üzlethelyiség • 42 m² alapterület • utcafronti bejárat • nagy kirakatfelület • padlófűtés • klíma • teakonyha • mellékhelyiség Az üzlethelyiségek és a lakás is jelenleg bérbe van adva. Az ingatlan kiválóan alkalmas befektetésre, bérbeadásra, kereskedelmi, irodai vagy szolgáltató tevékenységre Eladási irányár: 116 000 000.- Ft Ha felkeltette érdeklődését, bővebb információért hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396336