Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szerep 271 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szerep 271 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szerep 271 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9021946
Referenciaszám: M330048
Feltöltve: 1 napja

Szerep eladó üzlet 271 m² alapterületű: 15 millió Ft

15 millió Ft
55,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
271 m²
Alapterület
Eladásra kínálunk Hajdú-Bihar vármegyében Szerepen 593m2 telken lévő 271m2 üzlethelyiséget! Szerep község Püspökladánytól 15km távolságra található! Az ingatlan forgalmas helyen a község központjában található , nagyon jól működő kereskedelmi illetve vendéglátói egységként üzemelt virágkorában. A teljes összközművel rendelkező épület főbb paraméterei: -tégla alapon , vályogfalazatú -a tető cserép héjazatú -a nyílászáró fa szerkezetű ráccsal felszerelt -a padlózatot hidegburkolat borítja -a helyiség falait újra vakolták , felújították -a terület hőmérsékletéről gázfűtés gondoskodik konvektorok által -a melegvizet villanybojler állítja elő -ipari áram is bent van. Az üzlethelyiség kiváló elhelyezkedését , illetve belterületi nagyságát tekintve számos tevékenységre nyújthat lehetőséget. A beltérben található : eladótér 90m2 + 57m2 , 3m2 hűtőkamra , raktárak , tárolók helyezkednek el. Per - teher és igénymentes ingatlan , amely azonnal bírtokba vehető ! Az ár irányár,jöjjön el,és tegyen ajánlatot!Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek ügyintézés az OTP hátterével irodánkban. További kérdéseire készséggel válaszolok !

Építés éve:
1940
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatorna

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hajdúszoboszló Bethlen utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 364 1