+1 fotó
Hirdetéskód: 8889619
Referenciaszám: UZ019415
Frissítve: 12 napja
Szolnok eladó üzlet 299 m² alapterületű: 159,97 millió Ft
159,97 millió Ft
535 ezer Ft/m²
299 m²
Leírás
Szolnok belvárosában kihagyhatatlan üzleti lehetőség!
Eladó 299 nm-es, 2 külön üzlethelyiségből álló ingatlan egy helyrajzi számon, frekventált, nagy gyalogosforgalmú környezetben.
Nagy üvegportálokkal, kiváló láthatósággal és utcafronti megjelenéssel – tökéletes választás kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenységre.
Az ingatlan mindkét üzlethelyisége jelenleg bérbe adott, így azonnali, biztos hozamot kínál, befektetők számára különösen ideális.
belvárosi lokáció
folyamatos bevétel
kiváló megközelíthetőség
hosszú távú értékállóság
A belvárosi elhelyezkedés garantálja, hogy az ingatlan hosszú távon is stabil, értékálló és jó befektetés.
Irodánkban bankfüggetlen hitel-ügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!
A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal!
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon, forduljon hozzám bizalommal, és nézzük meg együtt !
Tulajdonságok
Üzlet
Gázkazán
1983
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2