Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros 196 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 7666368
Referenciaszám: UZ015743
Frissítve: 10 napja

Budapest IX. kerület eladó vendéglő és étterem 196 m² alapterületű: 169,9 millió Ft

169,9 millió Ft
866,8 ezer Ft/m²
196 m²
Alapterület
IX. kerületben működő étterem eladó - pinceszint, de jó elrendezésű, tágas terek - irodaházak az étteremmel szemben (Millenium Tower) - forgalmas főútról nyílik, jól látható - a berendezés megegyezés tárgya Jöjjön, nézze meg! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Tulajdonságok

Típus:
Vendéglő és étterem
Fűtés:
Fan coil
Építés éve:
1920

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pleck Márta
VI. kerület - Ó utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pleck Márta
VI. kerület - Ó utca
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem