+1 fotó
Hirdetéskód: 7230434
Referenciaszám: 12139
Frissítve: 8 napja
Budapest V. kerület eladó vendéglő és étterem 128 m² alapterületű: 538,5 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
538,5 millió Ft
4,21 millió Ft/m²
1 500 000 Euro
11 718,75 Euro/m²
128 m²
128 négyzetméteres, felújított, eladó vendéglátó egység
***KIVÁLÓ BEFEKTETÉS!!!***
! ! ! B É R L Ő V E L E L A D Ó ! ! !
V.kerületben, a Szervita térnél ELADÓ egy 130nm-es MELEGKONYHÁS vendéglátóegység TULAJDONJOGA!
Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően nagyon nagy turista forgalomra kell számítani! ;)
Az ingatlan nagy utcai portállal rendelkezik, így hatalmas terasz bérelhető hozzá!
Eladási ár: 1.5M.€
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
Felújított
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 492 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 492 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 492 8