+11 fotó
Hirdetéskód: 8881871
Feltöltve: 3 hónapja
Ecséd eladó vendéglő és étterem 450 m² alapterületű: 170 millió Ft
170 millió Ft
377,8 ezer Ft/m²
450 m²
381 m²
2 szoba
Leírás
Mátra lábánál Ecséd központjában eladó egy ikonikus épület 381nm2 telken több mint 450nm2, 2 szintes épület
Jelenleg Étterem és Rendezvényházként üzemel mely minden engedéllyel rendelkezik. Épületben kialakításra került még egy kis lakrész is, 6 külön bejáratnak köszönhetően akár 4 üzlethelyiség és 2 lakrész is kialakítható könnyedén, a felső szint jelenleg raktár, régen diszkóként üzemelt, ezért a felső szint is terhelhető, a tetőszerkezet egy teherhordó vasszerkezeten helyezkedik el a felső szint kb 150nm2. A tulajdonos előre látásának köszönhetően nagyon mobilis épület ezért kis átalakítással számos potencia rejlik benne. Előző években közel 40 millió Ft lett ráköltve. Teljes berendezéssel, konyha berendezéssel gépesítéssel kínáljuk új tulajdonosának.
-Műanyag nyílászárok
-Kamera, riasztó rendszer
-1db Ipari, 3db lakossági klíma
-Új villanyvezeték
-Felújított fűtésrendszer
-Új konyha, előkészítők, minden rozsdamentes inox
Irányár: 170 millió forint
Ha felkeltette érdeklődését, bármilyen kérdése van keressen bizalommal legyen Ön egy álom vállalkozás új tulajdonosa.
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
2
Jó állapotú
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 357 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 357 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 357 2