+7 fotó
Hirdetéskód: 8530375
Referenciaszám: VL027316-4227117
Frissítve: ma
Komló eladó vendéglő és étterem 93 m² alapterületű: 16 millió Ft
16 millió Ft
172 ezer Ft/m²
93 m²
Eladó Vendéglátás, Komló
Komlón, Körtvélyesben működő vendéglátó egység eladó. A városrész központi részén helyezkedik el a jól bejáratott üzlet, 93 nm-en, beépített nagy terasszal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érd.: Bencsik Kata +36 70 300 9013
Tulajdonságok
Vendéglő és étterem
Jó állapotú
Elektromos
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2